Przebudowa skrzyżowania. Uwaga, kierowcy! Utrudniania w ruchu

Już w najbliższy poniedziałek, 1 października, rozpocznie się kolejny etap przebudowy skrzyżowania ulic Europejska-Kolska-Warszawska w Koninie. Wtedy zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Przebudowa skrzyżowania ulic Europejska-Kolska-Warszawska trwa od lutego. W ramach projektu ma powstać m.in. wiadukt, którym będzie można zjechać z ul. Europejskiej na ul. Warszawską, a także rondo przy stacji paliw. Prace idą do przodu, dlatego wkrótce rozpocznie się kolejny etap inwestycji.

W poniedziałek (1 października) na ul. Kolskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Koniec prac przewidziano na czerwiec 2019 r. Łączny koszt inwestycji wyniesie około 35 mln zł. Ponad 85 proc. pieniędzy pochodzi ze środków unijnych w ramach programu operacyjnego ?Infrastruktura i Środowisko 2014-2020?.

dodany 2018-09-26 09:32 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją