Kierowcy i motocykliści otworzyli sezon

W niedzielę (20 maja) motocykliści i kierowcy samochodów otworzyli sezon. Na plac przy stadionie w Koninie zjechali miłośnicy motoryzacji z całego powiatu i okolic.

W niedzielę (20 maja) na placu przy stadionie w Koninie odbył się zlot motocyklistów i kierowców samochodów. Miłośnicy szybkiej jazdy i motoryzacji integrowali się ze sobą, ale przede wszystkim promowali bezpieczeństwo na drodze.

Organizatorem imprezy była Nocna Jazda Konin, a współorganizatorem klub motocyklowy Memento Mori. Na stadionie mieszkańcy mieli okazję usłyszeć ryk silników motocykli. Oprócz podziwiania samochodów i motocykli, można było wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy, w akcji rozcinania auta, ufundowanej przez strażaków ochotników z Krzymowa. Strażacy pracowali również przy zdarzeniu, gdy podczas jednej ze scenek samochód terenowy przewrócił się na dach. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Na zakończenie imprezy motocykliści i kierowcy samochodów osobowych przejechali z Podwala przez piąte osiedle i Zatorze, kończąc swój rajd na Alejach 1 Maja.

dodany 2018-05-21 11:41 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją