Uwaga, kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w Koninie

Jutro (12 kwietnia) od około godziny 12 zostanie zamknięty odcinek ulicy Europejskiej. W związku z remontem dróg, z ruchu zostanie wyłączony fragment od ulicy Gruntowej i Wierzbowej aż do skrzyżowania z Trasą Warszawską. Będą utrudnienia.

Zarząd Dróg Miejskich w Koninie zakłada, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać do 2 czerwca 2019 r., czyli do czasu planowanego zakończenia remontów. W związku z tym na kierowców czekają objazdy. Organizacja ruchu może ulegać zmianie ze względu na pracujące maszyny.

Od jutra, jadąc ulicą Świętojańską do Turku w stronę Koła, kierowcy będą musieli skręcić w lewo, w ulicę Europejską, a dalej Trasą Bursztynową. Samochodami osobowymi można także pojechać Świętojańską, Wałem Tarejwy i Trasą Warszawską. Poza miasto można wyjechać Kolską, potem Kaliską i Szpitalną lub z Kolskiej pojechać Świętojańską, skręcić w Europejską i jechać w stronę Starego Miasta.

Zmotoryzowani muszą także pamiętać, że z ruchu ciągle wyłączona jest wschodnia nitka Trasy Bursztynowej. Policjanci apelują o bezpieczną jazdę i patrzenie na znaki.

dodany 2018-04-11 14:26 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją